Stolares istnieje na rynku podkarpackim od 1996 roku – powstał jako firma rodzinna produkująca meble oraz fronty meblowe. Od początku działalności staramy się sprostać wymaganiom rynku poprzez wprowadzanie nowych technologii, rozwój parku maszynowego oraz ciągłe zwiększanie asortymentu i wzornictwa oferowanych produktów.

Wysoką jakość naszych wyrobów zapewnia zarówno wykwalifikowana kadra
pracownicza, jak i komputeryzacja produkcji oraz inwestycje w najnowsze
maszyny i linie produkcyjne wiodących producentów branży tj: Homag,
Weeke, Holzma, Wemhoner, Cefla, Barberan czy SCM.

Biorąc pod uwagę rozwój branży meblowej i zwiększające się oczekiwania rynku, podążamy za trendami i dzisiaj jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom szeroką gamę produktów branżowych. Jesteśmy liczącym się producentem frontów meblowych MDF-PVC, frontów MDF połyskowych oklejanych folią PET, frontów połyskowych na bazie płyt HPL i płyt akrylowych, frontów ramowo-płycinowych (także patynowanych), frontów i listew giętych w pełnej gamie wzorniczej i kolorystycznej oraz listew ramkowych i wykończeniowych.

Zobacz naszą ofertę tutaj

Podjęliśmy współpracę z firmą Kronospan w ramach programu Strefa Płyt co umożliwia nam zaoferowanie również sprzedaży, cięcia i okleinowania płyt wiórowych, płyt MDF różnego rodzaju, płyt HDF oraz blatów kuchennych postforming w pełnym asortymencie Kronospan.

Jako jedni z pierwszych na rynku oparliśmy produkcję o pracę centr numerycznych w systemie nestingu z automatycznym załadunkiem płyty i rozładunkiem wyfrezowanych elementów. Pracujemy na nowoczesnej linii do szybkiego okleinowania próżniowo-membranowego firmy Wemhoner ze stołami wyposażonymi w automatyczne piny, pozwalającej na okleinowanie elementów do wysokośći 180 mm. Posiadamy również całkowicie zautomatyzowaną linię do nanoszenia kleju na fronty MDF firmy Cefla.

Jako prekursorzy wprowadziliśmy nowoczesne okleinowanie formatek
za pomocą maszyn Homag pracujących w technologii Air Tec wykorzystującej
strumień gorącego powietrza i umożliwiającej uzyskanie bezspoinowego,
estetycznie wyglądającego połączenia elementu z obrzeżem.

O jakości naszych usług może świadczyć również nowoczesne podejście do tematu magazynowania i załadunku towarów. Obecnie wydawanie płyt oraz blatów odbywa się w całkowicie zautomatyzowanym magazynie za pomocą robota, co eliminuje wszelkiego rodzaju zarysowania i uszkodzenia w/w elementów pojawiające się podczas tradycyjnego załadunku.

Hołdujac zasadzie, że każdy klient jest dla nas ważny, już od kilku lat umożliwiamy naszym odbiorcom składanie zamówień drogą elektroniczną (24h) oraz ciągły dostęp do informacji dotyczących wyceny i realizacji ich zleceń. Pracujemy na niezawodnym systemie składania zamówień oraz innowacyjnym systemie zarządzania produkcją i zasobami magazynowymi firmy SunSoft, który usprawnia produkcję i obieg dokumentów przyśpieszając tym samym realizację zamówień.

Wychodząc na przeciw potrzebom rynku zapewniamy również klientom
lokalny transport towarów wielkogabarytowych (blaty, płyty)
oraz większych ilościowo zamówień.

Naszymi partnerami są wiodący krajowi i zagraniczni producenci półfabrykatów tacy jak: Henkel, Kronospan, Hornschuch, AGdekor, Alkor, Alfatherm, Renolit, Eurovinyl, Hranipex i inni.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem otwartym na potrzeby i sugestie klientów, dlatego wychodząc im na przeciw podejmujemy kolejne inwestycje i ciągle rozszerzamy nasza ofertę, która mamy nadzieję zaspokoi gusta każdego.

płyty meblowe, strefa płyt rzeszów

Płyty meblowe rzeszów

Stolares fronty meblowe

fronty okleinowanie rzeszów

blaty kuchenne rzeszów

Zobacz nowoczesny, całkowicie zautomatyzowany system magazynowania płyt meblowych: